15

پلاسما جت بیوتی مانستر Plasma-Pen-Manester

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

شناسه محصول: CBP-23061389

فروشنده: کاردینال بیوتی

944,000 تومان
برخی ویژگی های خاص این محصول:
  • برند: Beauty Monster
  • نوع:: لرزشی
  • ضد آب:: خیر
  • رفع کامل چین و چروکهای پیشانی و افتادگی پلک
  • از بین بردن زگیل و ضایعات گوشتی
  • انجام بلفاروپلاستی یا رفع افتادگی پوست
  • بدون درد و خونریزی

دستگاه پلاسما جت بیوتی مانستر

دستگاه پلاسما جت مانستر قایلیت حذف زائده های پوستی از جمله خال زگیل رنگدانه را دارد. همچنین افتادگی پوست ،چروک پیشانی،افتادگی پلک را رفع میکند.شما با استفاده این دستگاه هیچ دردی را احساس نمیکنید و خون ریزی به همراه ندارد.این محصول قابل حمل است و به راحتی جابه‌جا میشود.

عملکرد پلاسما جت

دستگاه پلاسما جت این گونه عمل میکند که با ترکیب الکتریسته با فرکانس بالا بین یک یون پایدار روی سطح پوست و یک یون ناپایدار در هوا جرقه ایجاد میکند.این محصول با ایجاد کربنیزه و انرژی حرارتی بالا درد و عوارض جانبی ندارد. یکی از ویژگی منحصر به فرد این دستگاه استفاده آسان اشاره کرد همچنین قدرت بالا در تبخیر بدون آن که با پوست تماس داشته باشد میتواندتمام ضایعات را از طریق لیزر CO2 از بین ببرد. پلاسما جت بیوتی مانستر برای از بین بردن انواع خال و لکه،حذف انواع پیگمنت و رنگدانه‌های پوستی و حذف تتو مناسب میباشد. از دیگر موارد استفاده ازین محصول، میتوان به فرم دهی و گرفتن حجم بینی و حذف استرچ مارک اشاره کرد.

مشخصات پلاسما جت بیوتی مانستر

بر روی بدنه این محصول دکمه هایی تعبیه شده است که به ترتیب دکمه‌ی روشن و خاموش، دکمه تنظیم قدرت و دکمه‌ی تنظیم شدت فرکانس همچنین دارای صفحه‌ی نمایشگر میباشدجهت مشاهده میزان قدرت و فرکانس تعبیه شده است.

همراه پلاسما جت چهار عدد سری سوزنی شکل و دو عدد سری پهن قرار دارد. سری پهن برای حذف چین و چروک و افزایش سرعت جذب مواد مغذی به پوست،کاربرد دارند.

پلاسما جت بیوتی مانستر برقی

این محصول برقی می باشد و از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. که کار لیفت و حذف خطوط ریز، خط اخم و مواردی ازین قبیل را به بهترین نحو از بین میبرد. ناگفته نماند ژنراتور این محصول قابلیت ایجاد شات بدون تماس با ناحیه مد نظر را داراست. و سرعت انجام کار را نیز افزایش می دهد