21

دستگاه لیزر بیوتی پن 9 زمانه REMOVAL-SWEEP-SPOT-PEN

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

شناسه محصول: CBP-25050492

فروشنده: کاردینال بیوتی

300,000 تومان
291,000 تومان
3 %
برخی ویژگی های خاص این محصول:
  • ضدآب: خیر
  • قابل شستشو: خیر
  • منبع انرژی: باتری قابل شارژ

  • مخصوص خال، زگیل، کک و مک، جای زخم، تتو و لکه های پوستی
  • بهترین لیزر مخصوص پاک کردن تتو‌های ابرو و بدن 
  • دارای 9 سطح تنظیم قدرت

دستگاه لیزر بیوتی پن 9 زمانه

امروزه بسیاری از مردم از تتو استفاده می کنند و بعد مدتی از تتو خود خسته میشوند و گاهی هم به دلیل افراد نابلد تتو خراب میشود و نیاز به پاک کردن دارد.فروشگاه کاردینال بیوتی دستگاه لیزر بیوتی پن را به شما پیشنهاد می دهد که میتواند تتو را پاک کند و همچنین خال ،کک و مک و ضایعات پوستی را رفع کند.

لیزر بیوتی پن 9 قدرته دیجیتالی، دستگاه پرتابل دستی است که دارای تکنولوژی بروز،می باشد. این قلم از درمان یون الکتریکی و کنترل میکروکامپیوتر برای از بین بردن خال، کک و مک، برجستگی و تتو یا خالکوبی استفاده میکند و همچنین بدون درد، بدون خونریزی است.از ویژگی های دیگردستگاه بیوتی پن بکارگیری آسان و قابل حمل بودن آن می باشد.

طرز استفاده از دستگاه بیوتی پن

دستگاه لیزر بیوتی پن با استفاده از یون های مثبت کک و مک لکه و خال های تخت را بدون خون ریزی و با سرعت زیاد از بین میبرد.این دستگاه کاملا ایمن و بی خطر است. بیوتی چن دارای 9 درجه قدرت برای درمان‌های متنوع و پوست‌های مختلف است. درجه ضعیف، از بین بردن کک و مک و درجه قوی، برداشتن خال را ممکن می‌کند.

هتگامی که خال‌برداری انجام می‌دهید باید اندازه خال را در نظر بگیرید زیرا خال‌ها ریشه دارند و بهتر است که از سری سوزن برای از بین بردن ریشه اقدام کنید و آن را به صورت مربع انجام دهید.

بعد از انجام هر مرحله از درمان تا ۲۴ ساعت از آفتاب و شستشو پرهیز شود. سوختگی ایجاد شده بعد از درمان نباید کنده شود. و فواصل درمانی آن ۳۰ روز در نظر گرفته شود.

نکات ایمنی

دوره بهبودی 3-6 ماهه است و از کندن زخم ها خودداری نمایید و اجازه دهید. که زخم ها به طور طبیعی بهبود یابند تا از عفونت جلوگیری شود.