37

دستگاه بخور دو لول سردو گرم پایه دار Professional-Hot-Cold

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

شناسه محصول: CBP-26048838

فروشنده: کاردینال بیوتی

ناموجود
برخی ویژگی های خاص این محصول:
 • نوع بخور: گرم و سرد
 • مخزن خوشبو کننده: ندارد
 • نمایش میزان آب: دارد
 • ظرفیت مخزن: 2لیتر
 • بهترین ابزار پاکسازی صورت
 • بهترین روش جهت رفع سرماخوردگی با گیاهان درمانی
 • قابل استفاده  در سالن و خانگی
 • دارای ولوم تنظیم
 • ظرفیت مخزن بالا

  بررسی دستگاه بخور دو لول سالنی ایستاده

  یکی از بهترین روش های رطوبت رسانی به پوست دستگاه بخور می باشد.این محصول دارای دو لول است که از یکی بخار گرم و از دیگری بخار سرد خارج میشود.استفاده از دستگاه بخور گرم سبب باز شدن منافذ پوست میشود که پوست را شاداب میکند.دستگاه بخور از رشد باکتری و قارچ در هوا محیط جلوگیری میکند و برای درمان پزشکی نیز موثر می باشد.سینوزیت و عفونت های تنفسی را از بین میبرد. از دستگاه بخور دولول معمولا در سالن های آرایشگاهی استفاده می ‌‌کنند.

  مشخصات دستگاه بخور پایه دار دو لول

  دارای دو لوله متحرک جهت استفاده از بخور سرد و گرم ایستاده بصورت همزمان است.پایه این بخور سرد و گرم مدل دولوله، بصورت تلسکوپی است و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.در این بخور سالنی آب قبل از تبدیل به بخار،تصفیه و استریل میشود. دستگاه بخور سرد و گرم ایستاده،در صورت اتمام آب مخزن،بصورت خودکار خاموش میشود. پایه های چرخدار این بخور دولول آرایشگاهی،امکان جابجایی آسان آن را فراهم نموده است.

  بخور سرد و گرم دو لول

  تاثیرگذاری دستگاه بخور بر روی پوست

  بخور سرد و گرم باعث افزایش جریان خون در زیر پوست می‌شود. این جریان خون، جریانی حیاتی برای حفظ شادابی آن است. هرگونه اثر سردشوندگی و گرم‌شوندگی با تحریک سیستم ایمنی منجر به سرعت یافتن جریان خون شده و در نتیجه مواد مغذی به سطح پوست می‌آیند و چربی‌ها و آلودگی‌ها از سلول‌ها دفع می‌شوند. نتیجه آن، پوستی عاری از آلودگی و چربی است که آمادگی جذب بالایی برای مواد مغذی همچون انواع سرم‌ها، ویتامین‌ها و… دارد.

  طرز استفاده از دستگاه بخور دو لول پایه دار

  روش استفاده از دستگاه بخور صورت به این صورت می باشد که باید ابتدا پنج پایه را در محل مناسب خود قرار داد. سپس میله بزرگتر را به قسمت نگهدارنده پنج پایه متصل نمود. سپس یک آهن که همراه دستگاه می باشد در زیر محل نگهداری پنج پایه می باشد قرار داده و آن را با پیچی که در انتهای میله می باشد محکم نماید. سپس دستگاه و لوله های بخور را در جای مناسب خود طبق دفترچه راهنما قرار داد. بعد از اینکه دستگاه را به هم متصل کردیم می توانیم داخل محفظه آن را پر از آب کنیم و دستگاه را روشن نماییم تا شروع به کار کند. می توانیم با استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه قدرت پاشش را تغییر دهیم.

  فروشگاه کاردینال بیوتی این محصول منحصر به فرد را با قیمت و کیفیت مناسب برای شما موجود کرده است.